Real Development Group - Inwestycje w łodzi - sprzedaż mieszkań i domów.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Inwestujemy w ludzi z wiedzą i pasją, by wspólnie, każdego dnia tworzyć sukces naszej firmy.

Stawiamy na rozwój naszej kadry, dbając nie tylko o wiedzę, lecz także o wszechstronne doświadczenie projektowe.

Budujemy satysfakcję Klientów a nie tylko mieszkania, dlatego poszukujemy osób, które chcą z nami współtworzyć te wartości.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem inwestycyjnym od momentu rozpoczęcia prac projektowych do rozliczenia inwestycji oraz maksymalizacja zysku z inwestycji mieszkaniowej
  • Koordynacja procesu projektowego oraz uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji
  • Wybudowanie  inwestycji zgodnie z harmonogramem, budżetem i zaplanowanymi standardami jakościowymi
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Wybór kontrahentów oraz odpowiedzialność za procedury przetargowe
  • Uzyskiwanie wymaganych pozwoleń administracyjno-budowlanych
  • Odbiory częściowe oraz końcowe w powierzonych inwestycji i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie.
  • Dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założeniami budżetowymi oraz terminowe usuwanie  usterek obiektu
  • Reprezentowanie  inwestora, egzekwowanie  od wykonawców  wypełniania zobowiązań wynikających z warunków kontraktu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, architektura, co najmniej 5 – 6 letnie doświadczenie w branży deweloperskiej, w tym doświadczenie w obszarze zarządzania procesem przygotowania i realizacji przynajmniej 2-3 inwestycji mieszkaniowych (najchętniej ponad 10 000m2 )
  • Praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego oraz procedur administracyjnych związanych z budownictwem,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Znakomita organizacja pracy, samodzielność w działaniu, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji.

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Współpracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

  • Wsparcie Kierownika Projektów Deweloperskich w codziennej pracy
  • Udział w procesie uzyskiwania pozwoleń administracyjnych
  • Współpraca z wykonawcami, projektantami, geodetami
  • Udział w budowaniu oraz monitorowaniu harmonogramów Projektów
  • Weryfikacja, analiza oraz opiniowanie projektów
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych w biurze i na budowie
  • Administrowanie dokumentów (notatki, korespondencja, koncepcje, karty materiałowe itd.)
  • Koordynacja zmian lokatorskich
  • Udział w tworzeniu raportów do zarządu z zaawansowania inwestycji
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Przygotowywanie oraz koordynacja dokumentacji związanej zakończeniem budynku oraz procesu inwestycyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie specjalności elektrycznej i pokrewne
  • Doświadczenie co najmniej 2 lat w pracy w budownictwie (preferowane biuro projektowe lub firmy wykonawcze) – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCad- warunek konieczny
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Perspektywę rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Formułka zgody oraz klauzula informacyjna na potrzeby przyszłych rekrutacji:

POBIERZ